Meist

Alustasime 2010. aastal Tartus Kindakeskuse nime alt töökinnaste müügiga.

Tänaseks on meist saanud Corpowear  – üks suurimaid isikukaitsevahendite müüjaid Eestis. Me pakume kliendile pea kõike, alates kinnastest, lõpetades tööriiete ja väljastusautomaatidega ning  meie tooteportfell aina kasvab.

Varasemalt teenindasime vaid eraettevõtteid, kuid nüüdseks oleme pööranud näo ka jaekliendi poole. Meie e-poest saadetakse päevas välja tuhandeid tooteid. Meil on esinduspood Tartus, peagi avame poe ka Tallinnas ning oleme lisaks Eestile laienenud ka lähinaabrite turule.

Meie DNAsse on algusest peale sisse kirjutatud kliendikesksus. See tähendab, et me oleme alati näoga kliendi poole. Proovime leida igale kliendile parima lahenduse, olgu tegu suurtööstuse või väikefirmaga – meie aitame hädast välja!

Meie eesmärk on olla kiire ja paindlik. Me ei tegutse küll tavapärases start-up valdkonnas, kuid meie mõtteviis on väga idufirmalik. Me mõtleme kiiresti, tegutseme kiiresti ja kasvame kiiresti. Võib olla sel põhjusel on Äripäev valinud meid kolmel aastal järjest Gasellide ehk kõige hoogsamalt kasvavate firmade sekka. Kui kliendil on mure või tahab ta meilt lihtsalt nõu küsida, vastame talle paari tunni jooksul.

Me tegutseme selle nimel, et meie kliendid tunneksid end turvaliselt ja oleksid töökohal hoitud. Sellepärast pakume ainult väga kvaliteetseid isikukaitsevahendeid ja töörõivaid. Seda aitab tagada meie suur ja usaldusväärne koostööpartnerite ring. Tänu väga headele tarnesuhetele suudame hankida kliendile vajaminevat ka keerulisel ajal.

Me oleme ausad ja läbipaistvad. Meie jaoks on oluline, et elutähtis kaup oleks kõigile kättesaadav – sellepärast tagasime ka koroonakriisi ajal isikukaitsevahenditele mõistliku hinna.

Corpowear väärtustab keskkonda ja rohelist mõtlemist. Me nuputame pidevalt, kuidas rohepööre poleks ainult ilus sõnakõlks, vaid kannaks endas konkreetset tegevusplaani ja reaalseid samme. Ökoloogiline jalajälg peab vähenema päriselus, mitte paberil.

 

 

Pakkumise saamiseks võtke julgesti ühendust meie müügijuhtidega:

Eero Uustalu / eero@corpowear.ee / +372 5694 8652

Jan Jaanimäe / jan@corpowear.ee / +372 5333 2331

Jaanus Kunts / jaanus@corpowear.ee / +372 5814 9566

Maarja Sepp / maarja@corpowear.ee /+372 5341 3473

Renee Luhalep / renee@corpowear.ee / +372 5593 1340

 

Müügiesindaja Lätis (LV, ENG, RUS)

Ligita Kviese / ligita@corpowear.lv / +371 2002 2010

 

Müügiesindaja Soomes (FIN, EST, ENG)

Kristi Laur / kristi@corpowear.eu / +358 408 443 001

 

Tellimuste kohta info

tellimused@corpowear.ee

+372 5880 4787