Meist

Kui me 2010 aastal alustasime, kandsime nime Kindakeskus ja müüsime Tartus põlve otsas töökindaid.

Täna oleme me Corpowear, üks suuremaid isikukaitsevahendite müüjaid Eestis. Me pakume kliendile pea kõike, alates kinnastest, lõpetades tööriiete ja väljastusautomaatidega. Ja meie tooteportfell aina kasvab.

Kui varem teenindasime vaid eraettevõtteid, siis nüüdseks oleme pööranud näo ka jaekliendi suunas. Meie e-poest saadetakse päevas välja tuhandeid tooteid. Meil on esindus Tartus, peagi avame esinduspoe ka Tallinnas. Me ei piirdu ainult Eestiga, tegutseme ka lähinaabrite juures.

Meie DNAsse on algusest peale sisse kirjutatud kliendikesksus. See tähendab, et me oleme alati näoga kliendi poole. Corpowear ei tee suuri sõnu, vaid pakume kliendile seda, mida tal vaja on. Olgu ta suurtööstus või väikefirma, tahtku ta konteineritäit või kolme paari kindaid. Meie aitame alati hädast välja!

Meie eesmärk on olla kiire ja paindlik. Me ei tegutse küll tavapärases start-up valdkonnas, kuid meie mõtteviis on vägagi idufirmalik. Me mõtleme kiiresti, tegutseme kiiresti ja kasvame kiiresti. Võib olla sel põhjusel on Äripäev valinud meid kolmel aastal järjest Gasellide ehk kõige hoogsamalt kasvavate firmade sekka. Kui kliendil on mure või tahab ta meilt lihtsalt nõu küsida, vastame talle paari tunni jooksul.

Me tegutseme selleks, et meie kliendid tunneksid end turvaliselt ja oleksid töökohal hoitud. Seetõttu pakume ainult väga kvaliteetseid isikukaitsevahendeid ja töörõivaid. Seda aitab tagada meie suur ja usaldusväärne koostööpartnerite ring. Me saame tarnijatega väga hästi läbi, mistõttu suudame hankida kliendile vajaminevat ka keerulisel ja raskel ajal.

Me oleme ausad ja läbipaistvad. Ka koroonakriisi ajal tagasime mõistliku hinna isikukaitsevahenditele, et elutähtis kaup oleks kättesaadav kõigile.

Corpowear väärtustab keskkonda ja rohelist mõtlemist. Me nuputame pidevalt, kuidas rohepööre poleks ainult ilus sõnakõlks, vaid kannaks endas konkreetset tegevusplaani ja reaalseid samme. Ökoloogiline jalajälg ei pea vähenema paberil, vaid päriselus.

 

 

Pakkumuse saamiseks võtke julgest ühendust meie müügijuhtidega:

Eero Uustalu / eero@corpowear.ee / +372 5694 8652

Jan Jaanimäe / jan@corpowear.ee / +372 5333 2331

Jaanus Kunts / jaanus@corpowear.ee / +372 5814 9566

Maarja Sepp / maarja@corpowear.ee /+372 5341 3473

Renee Luhalep / renee@corpowear.ee / +372 5593 1340

 

Müügiesindaja Lätis (LV, ENG, RUS)

Ligita Kviese / ligita@corpowear.lv / +371 2002 2010

 

Tellimuste kohta info

tellimused@corpowear.ee

+372 5880 4787